2020-03-17 Додаткові заходи для безпеки клієнтів БРСМ-Нафта

Додаткові заходи для безпеки клієнтів БРСМ-Нафта

Мережа автозаправних комплексів ТМ “БРСМ-Нафта” націлена на підтримку зусиль Всесвітньої Організації Здоров’я, Міністерства Охорони Здоров’я України та місцевих органів влади – зупинити поширення вірусу COVID 19. Наш обов’язок – захистити здоров’я і благополуччя наших клієнтів, співробітників і постачальників.

– Ми збільшили кількість вологих дезінфікуючих прибирань на всіх наших автозаправних комплексах (включаючи обробку кавоварок і дверних ручок), офісах і в складських приміщеннях.
– На всіх АЗК в прикасовій зоні встановлені дезінфектори для клієнтів.
– Стаканчики для кавових напоїв, кришечки і цукор, видаються персоналом з використанням одноразових рукавичок.
– Всі працівники мережі АЗК “БРСМ-Нафта” працюють в медичних масках.

Ми відстежуємо і ділимося з нашою командою актуальною інформацією і порадами від Всесвітньої Організації Здоров’я, Міністерства Охорони Здоров’я України та місцевих органів влади, для того щоб наші співробітники були готові оперативно відреагувати на будь-які зміни.

Фахівці “БРСМ-Нафта” моніторять ситуацію в регіонах, де функціонують наші автозаправні комплекси, щоб нівелювати будь-які збої в операційній роботі.

Ми будемо інформувати вас про будь-які важливі зміни в нашій роботі через офіційний сайт і наші соціальні мережі.

Ми цінуємо вашу довіру і кожен з команди “БРСМ-Нафта” забезпечить вас надійною підтримкою, на яку ви можете розраховувати сьогодні, завтра і завжди. Ми активно працюємо над розробкою нових сервісів, які допоможуть зробити максимально комфортним життя Українців.
Слідкуйте за нашими новинами.