2020-04-02

Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» допомагає українським лікарям та медичним установам

Біла Церква, Херсон, Чернівці, Радомишль, Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Вінниця, Тульчин – “БРСМ-Нафта” розширює географію допомоги українським лікарям та медичним установам.

Національна мережа авто-заправних комплексів «БРСМ-Нафта» долучилась до переліку українських бізнесів, що сьогодні допомагають державній владі та суспільству протидіяти розповсюдженню COVID-19.

Від 20 березня мережа «БРСМ-Нафта» безкоштовно заправляє власний транспорт медичних працівників та автомобілі швидкої допомоги різних медичних закладів, включених МОЗ до переліку установ екстреної допомоги та лікування хворих на коронавірус.

Найближчим часом, отримати безкоштовно пальне зможуть також лікарі міста Рівне, Луцьк, Тернопіль та Переяслав. Працівники офісу мережі БРСМ-Нафта та регіональні директори компанії окремо працюють з опорними лікарнями щодо визначення потреб цих медичних установ в пальному.

“Наша команда щодня працює над тим, щоб на всіх рівнях надати максимальну допомогу місцевим, обласним адміністраціям та органам охорони здоров’я – від забезпечення пальним, а це десятки тисяч літрів різного виду пального, до інформування населення, зокрема наших клієнтів, про правила МОЗ щодо поведінки під час карантину. Також ми цілодобово дбаємо про те, щоб забезпечити всі наші міні-маркети при АЗК необхідними антисептичними засобами і товарами першої необхідності. Нагадаю, на початку березня ми розпочали продаж антисептичних засобів під власною торговою маркою. Така ініціатива допоможе компенсувати дефіцит цього продукту в Україні. Сьогодні кожен допомагає країні на своєму рівні – хтось, залишаючись вдома, а хтось на “передовій”. Тому я окремо хочу подякувати співробітникам наших АЗК, що цілодобово обслуговують клієнтів і забезпечують їх безпеку”, – зазначив операційний директор мережі “БРСМ-Нафта” Василь Бікус.

Довідка:

Мережа автозаправних комплексів БРСМ-Нафта була заснована у 1992 році. Сьогодні – це 171 сучасний АЗК, що розташовані по всій території України. Засновником ТМ «БРСМ-Нафта» є український підприємець – Андрій Біба.