2020-04-16 Мережа АЗК “БРСМ-Нафта” в партнерстві з Monobank запустила сервіс заправки авто в россрочку

Мережа АЗК “БРСМ-Нафта” в партнерстві з Monobank запустила сервіс заправки авто в россрочку

В Україні вперше з’явився сервіс оплати частинами за заправку авто.

З 16 квітня, національна мережа АЗК “БРСМ-Нафта” в партнерстві з Monobank першими в Україні запустили програму “Заправляйся частинами”, що діє у всіх 173 АЗК мережі БРСМ-Нафта по всій Україні.
Тепер клієнт зможе заправити свій автомобіль зараз, а заплатити за нього тільки четверту частину від суми, а решту – протягом наступних трьох місяців. Для заправки від клієнта не потрібно ніяких документів. Єдина умова – бути власником діючої картки від Monobank з необхідним лімітом.

Для того, щоб в умовах економічної кризи заправка авто для українців була більш доступною, “БРСМ-Нафта” взяла на себе зобов’язання оплачувати всі нараховані відсотки інтернет-банком.

Алгоритм оформлення оплати частинами простий і швидкий:

1. Клієнт вибирає вид та кількість пального, на суму не менше 1000 грн.;
2. Оператор АЗК подає запит через сервіс Monobank;
3. Клієнт отримує відповідь про надання послуги “оплата частинами” на свій мобільний телефон;

Кілька хвилин і авто заправлено!

Засновник мережі БРСМ-Нафта Андрій Біба зазначив: “Головною метою програми “Заправляйся частинами” було створення всіх умов, щоб українські власники автомобілів не відмовляли собі в зручному пересуванні, особливо під час карантину і економічних проблем у країні”.

Довідка компанії:

Мережа автозаправних комплексів БРСМ-Нафта була заснована в 1992 році. Сьогодні – це 173 сучасних АЗК, розташованих по всій території України. Засновником ТМ “БРСМ-Нафта” є український підприємець – Андрій Біба.