2020-07-22 «БРСМ-Нафта» організувала літні ігри для своїх працівників

«БРСМ-Нафта» організувала літні ігри для своїх працівників

18 липня в Event Park відбулися «Літні Ігри БРСМ-2020». Більше трьохсот працівників мережі АЗК «БРСМ-НАФТА» відчули себе єдиною командою зі своїми цінностями, спільними цілями та досягненнями.

Організатори підготували безліч спортивних розважальних змагань, заохочувальних конкурсів, смачних кулінарних майстер-класів, а для тих, хто хотів просто відпочити, була облаштована спеціальна комфорт-зона біля узбережжя Дніпра.

Вихідний став справжнім святом для всіх шанувальників багаторічних традицій компанії, започаткованих Бібою Андрієм Васильовичем та його дружиною Світланою Володимирівною, як частина корпоративної культури.

Кмітливість, тісну взаємодію, відмінну фізичну підготовку, готовність вести колектив до поставлених цілей продемонстрували працівники, які в рамках благодійного проекту власноруч збудували альтанки для дитячих будинків, які підтримує команда БРСМ.

Частина запрошених спробувала себе у ролі кулінарів. Кожна команда не тільки феєрично представила свої результати, а й почастувала присутніх смачним різноманітним обідом, до якого увійшли вишукані закуски, перші страви та шашлики.

Кульмінаційним моментом стало нагородження кращих працівників мережі АЗК та тих, чий стаж роботи в компанії складає не менше 10 років.

Так, за рекордні продажі пального, товарів, омивача, вина, кави, фаст-фуду власного виробництва було відзначено 20 АЗК мережі «БРСМ-НАФТА». Операційний директор Василь Бікус та директор департаменту стратегічного маркетингу і реклами  Олександр Мельничук нагородили переможців кубками та подарунковими сертифікатами на набори вина VITTICCIO.

Крім того, дванадцять працівників, які досягли високих результатів в роботі, отримали у подарунок поїздку в Ізраїль – паломницький тур святими місцями.

День минув на одному подиху. Вражаючі емоції, фантастичні перемоги у поєднанні з приємним спілкуванням, яскравими розвагами, музичними і танцювальними шоу створили святкову і сімейну атмосферу.

Ми вдячні кожному працівнику за справжні емоції, заряд енергії і підтримку традицій компанії. До зустрічі в наступному році.