2020-07-27 Водії про АЗК «БРСМ-Нафта»: «Якісно, прозоро, доступно».

Водії про АЗК «БРСМ-Нафта»: «Якісно, прозоро, доступно».

Основні принципи бізнесу, за якими працює мережа АЗК «БРСМ-НАФТА» – це відповідальне ставлення до кожного клієнта, перевірка якості пального, товарів і послуг на кожному етапі.
Саме тому АЗК «БРСМ-Нафта» ініціювала кампанію «ТОЧНІСТЬ ВІДПУСКУ ПАЛЬНОГО ПІД КОНТРОЛЕМ», мета якої – публічно продемонструвати, що в основі її успіху лежать саме такі цінності.

Так, починаючи з 27 липня у м. Дніпро кожний власник автомобілю з газобалонним обладнанням (ГБО) може особисто перевірити точність відпуску газу за допомогою еталонних лічильників для скрапленого газу, сертифікованих Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації і захисту прав споживачів.

Встановлені на АЗК проточні мірники дозволяють з максимальною точністю показати кількість заправленого в балон газу.

«Діюча акція є не просто показником позитивного іміджу «БРСМ НАФТА», вона корисна і актуальна для кожного власника автомобіля на газу. Встановлений в автомобілі газовий балон будь-якого виробництва сам по собі не є засобом виміру. Він не проходить ніякої стандартизації і його місткість, вказана у паспорті, є просто номінальною. Це спантеличує водіїв і змушує сумніватися у чесності тієї чи іншої АЗС. А так я зміг безкоштовно перевірити місткість балону, а ще мене пригостили смачною кавою», – коментує водій Олександр Хмельницький.

Кампанія «ТОЧНІСТЬ ВІДПУСКУ ПАЛЬНОГО ПІД КОНТРОЛЕМ» – свого роду виклик з боку бізнесу до масштабних позитивних зрушень у суспільстві. Це проект, що демонструє прозорість і відкритість діяльності мережі АЗК «БРСМ-НАФТА».

«Якщо ми хочемо швидких позитивних змін в українському суспільстві та нашому житті, то запорукою цього має стати чесність і відповідальність кожного за свої дії. «БРСМ-НАФТА» завжди на боці своїх клієнтів. І про це ми говоримо вчинками», – Олександр Мельничук, директор департаменту стратегічного маркетингу і реклами «БРСМ-НАФТА».

*Акція у Дніпрі триватиме у період з 27.07 по 02.08 на АЗК за адресами вул. Павлова, вул. Пушкіна, вул. Журналістів та з 03.08 по 09.08 за адресами вул. Малиновського, вул. Набережна Заводська та у селі Дослідному.