ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ «ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «БРСМ PLUS»

1. Загальні положення

1.1. Організатор Програми лояльності «БРСМ PLUS» (далі – Організатор) – товариство, що володіє правами управління і розвитку Програми: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРО СМАРТ ПАУЕР» (Код ЄДРПОУ 42547705).
1.2. «Користувач Програми» (далі – Користувач) – фізична особа, яка бере участь у Програмі лояльності «БРСМ PLUS» відповідно до встановлених Організатором Правил та досягла віку, допустимого для акцепту цих Правил.
1.3. Програма лояльності «БРСМ PLUS» (далі – Програма) – комплекс заходів, що регулює взаємовідносини між Організатором та Користувачами Програми, в рамках якої Користувачі Програми мають можливість накопичувати знижки для розрахунку та під час проведення акцій отримувати Акційні Пропозиції на умовах, визначених цими Правилами та здійснювати оплату пального шляхом зарахування оплачених літрів пального в розділі «Моє пальне».
1.4. Мобільний додаток «Програма лояльності «БРСМ PLUS» (надалі – Мобільний додаток) – мобільний додаток, що дозволяє скористатися всіма перевагами «Програми лояльності «БРСМ PLUS» мережі АЗК БРСМ-НАФТА.
1.5. «Картка Користувача» – це електронна та/або пластикова картка з унікальним номером, який служить для ідентифікації фізичної особи як Користувача Програми лояльності «БРСМ PLUS». Картка Користувача дозволяє Користувачу накопичувати знижку за придбання пального та товарів на АЗК БРСМ, а також використовувати накопичену знижку під час розрахунку на АЗК БРСМ. Електронну картку можливо отримати у мобільному додатку «БРСМ PLUS».
1.6. Послуги – це технологічна платформа, яка дає змогу Користувачам мобільного додатку «Програма лояльності «БРСМ PLUS», можливість користуватись всім доступним функціоналом в мобільному додатку, а також користування сервісом «Моє пальне» в мобільному додатку “Програма лояльності «БРСМ PLUS», з метою оплати пального за допомогою додатку. Мобільний додаток “Програма лояльності «БРСМ PLUS» є об’єктом права інтелектуальної власності третьої особи, за користування котрої Організатор здійснює оплату, тому за Організатором залишається право на встановлення для Користувача оплати за користування цим мобільним додатком. Розмір такої оплати може бути встановлений у твердій сумі за місяць або бути прив’язаний до вартості літри пального. У разі встановлення Організатором оплати за користування Мобільним додатком “Програма лояльності «БРСМ PLUS», її розмір додатково доводиться Користувачу в розділі «Моє пальне».
1.7. Розділ «Моє пальне» (далі – «Моє пальне») – це електронна система обліку і зберігання пального, яке оплачене Користувачем за поточними за цінами, вказаними в додатку “BRSM-PLUS” в розділі придбання пального та може бути отримане на будь-якій АЗК мережі БРСМ-НАФТА. При використанні «Моє пальне» обліковуються оплачені літри для кожного виду пального.
1.8. Бали – умовні облікові одиниці (які отримує Користувач при розрахунку на АЗК БРСМ-НАФТА з використанням Картки Користувача), які дозволяють отримувати знижку для розрахунку за пальне і товари на АЗК БРСМ-НАФТА згідно встановлених Організатором Правил, за виключенням пального, оплаченого через «Моє пальне».
1.9. Masterpass – це цифровий гаманець, що зберігає дані платіжних карток із захистом системи безпеки Mastercard. Для оплати пального в «Моє пальне» необхідно прив’язати платіжну картку до гаманця Masterpass. Для цього потрібно зайти в «Моє пальне», натиснути «Зареєструватися». Далі заповнити всі обов’язкові поля (назва картки, номер карти, термін дії, CVV код) і натиснути «Додати картку». Після цього, відбудеться процедура реєстрації masterpass-гаманця. Для реєстрації гаманця потрібно впевнитися, що реєструєтесь Ви особисто, для цього на Вашому рахунку буде заблоковано 1 гривню. Користувачу буде надіслано смс-повідомлення з кодом підтвердження від банку на той номер телефону, який Ви вказали під час отримання картки, зареєстрованої у гаманці Masterpass. У деяких випадках, повідомлення може надійти у мобільний додаток банку. Код з смс-повідомлення потрібно ввести (6 цифр) і після цього натиснути Підтвердити.
1.10. «Анкета» – електронний формуляр, що пропонується для заповнення фізичній особі Організатором з використанням мобільного програмного додатку «БРСМ PLUS» на мобільних телефонах, в результаті заповнення та надсилання якого фізична особа дає свою згоду на участь в Програмі згідно з визначеними Правилами, а також дозволяє передавати і обробляти надані персональні дані та іншу інформацію в рамках Програми та відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних. Заповнена фізичною особою та отримана Організатором Анкета є підставою для реєстрації фізичної особи Користувачем Програми (підтвердження участі такої фізичної особи в Програмі). Мобільний програмний додаток «БРСМ PLUS» доступний на мобільних телефонах з операційними системами «Android» (https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.lemon.brsm), «iOS» (https://apps.apple.com/ua/app/brsm-plus/id1172824154), «Huawei» (https://appgallery.huawei.com/#/app/C102940669).
1.11. «Мій кабінет» – окремий розділ в мобільному додатку «БРСМ PLUS», в якому Користувач має можливість змінити свої персональні дані Користувача, ознайомитись з даними про транзакції, отримати інформацію щодо участі в Програмі. Вхід у «Мій кабінет» здійснюється через авторизацію за допомогою мобільного телефону і коду підтвердження в смс-повідомленні.
1.12. «Ідентифікатор програми лояльності» – унікальний номер, який представлений у вигляді цифр, штрих-коду чи записаний на магнітну стрічку та нанесений на пластиковий носій/картку, що видається Користувачу Організатором чи від його імені на умовах, визначених Організатором. Ідентифікатор програми лояльності служить для ідентифікації фізичної особи як Користувача Програми з метою здійснення нарахування/списання Балів Учаснику та визначення його права на участь в акціях (пропозиціях) в рамках Програми.
1.13. «Рахунок Учасника» (Рахунок, Гаманець) – сукупність даних в інформаційній системі Програми Лояльності про транзакції нарахування та списання балів Учасника.

1.14. Організатор залишає за собою право в односторонньому порядку встановлювати базові ліміти пального, яке може бути заправлене Клієнтом на АЗК «БРСМ-НАФТА» протягом доби з використанням картки Користувача.
Протягом календарної доби Учасник програми лояльності може скористатися знижкою згідно наступних лімітів:
бензини – 2 транзакції,
дизельне пальне – 2 транзакції,
газ – 2 транзакції.

Знижка наступного місяця залежить від кількості балів на рахунку Учасника програми у поточному місяці. За кожний літр пального з понеділка по п’ятницю нараховується 2 бали. У суботу та неділю за кожен літр пального нараховується подвійна кількість балів – 4 бали за кожен придбаний літр пального.

1.15. Організатор залишає за собою право в будь-який час змінювати базові ліміти пального, встановлені в п. 1.14 цих Правил, про що вносяться відповідні зміни в ці Правила.

2. АНКЕТА ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ КОРИСТУВАЧА

2.1. Заповнюючи Анкету Користувача Програми, фізична особа подає персональні та контактні дані для реєстрації в інформаційній системі Програми. Заповнення та внесення даних Анкети Користувача до інформаційної системи є обов’язковою умовою повноправної участі у Програмі та умовою використання Балів згідно з Правилами Програми, якщо інше не передбачено правилами (умовами) проведення окремих акцій (пропозицій) в рамках Програми. Кожна Анкета містить обов’язкові для заповнення поля, позначені зірочками. Без введення інформації до обов’язкових для заповнення полів Анкети українською мовою реєстрація Користувача в Програмі неможлива.
Обов’язковими для заповнення є наступні поля:
2.1.1 Дата народження
2.1.2 Стать
2.1.3 Область
2.1.4 Населений пункт
2.1.5 Номер мобільного телефону
2.2. Надісланий фізичною особою електронний формуляр Анкети засвідчує її добровільну згоду (дозвіл) Організаторові Програми на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення тощо, у тому числі у картотеках та/або з використанням інформаційно-телекомунікаційних (автоматизованих) систем) персональних даних фізичної особи та інших даних, які вказані у цій Анкеті, з метою персоніфікації фізичної особи як Користувача Програми, у т. ч. для участі у всіх акціях (пропозиціях) в рамках Програми та заходах рекламного характеру, а також даних про операції придбання (отримання) знижок, Винагород Пропозиції, придбання товарів (послуг), здійснені Користувачом Програми або іншими уповноваженими ним третіми особами, що проводяться в рамках зазначеної Програми, а також згоду на передачу (поширення) її персональних даних Партнерам Програми та третім особам (в т.ч. розпорядникам персональних даних, іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними) з метою їх обробки, в тому числі для здійснення персональних комунікацій з Користувачем, передачі та отримання інформації. Користувач Програми може у будь-який момент відмовитись від отримання такої інформації, повідомивши про це Організатора через Гарячу лінію Програми або через надані Організатором електронні канали комунікацій. Шляхом надіслання електронного формуляру фізична особа засвідчує, що вона ознайомлена з цими Правилами Програми, обізнана про те, що надані нею персональні дані вносяться до інформаційної системи – Бази персональних даних Користувачів Програми, а також підтверджує ознайомлення з правами, які згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та положеннями чинного законодавства надаються їй як суб’єктові персональних даних, а також погоджується з тим, що Організатор як володілець персональних даних не зобов’язаний повідомляти Користувача Програми про здійснені ним дії з обробки персональних даних Користувача Програми відповідно до зазначених у цьому пункті мети і цілей їх обробки.
Анкета не містить ідентифікаційних даних фізичної особи, зокрема номерів паспорта й ідентифікаційного коду.

3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА ПРОГРАМИ

3.1. Ідентифікатор програми лояльності є власністю Організатора.
3.2. Організатор має право зупинити Програму, скасувати чи змінити умови (Правила) Програми. У випадку закриття Програми всі Бали, нараховані Користувачу під час участі в Програмі, а також грошові кошти, які наявні в паливному гаманці, можуть бути використані ним протягом 2-х (двох) місяців після публікації повідомлення про закриття.
3.3. Одному зареєстрованому Користувачу Програми може бути присвоєно одночасно не більше одного Рахунку в Програмі. У випадку виявлення Організатором двох і більше Рахунків, де збігаються зареєстровані персональні дані Користувачів Програми за двома записами одночасно: 1) прізвище, ім’я, по батькові; 2) номер мобільного телефону, Організатор вправі об’єднати Рахунки та Бали з Рахунків Користувача Програми. У випадку виявлення двох і більше Рахунків, у яких збігаються зареєстровані персональні дані Користувачів Програми за одним записом, а саме номер мобільного телефону, Організатор вправі заблокувати такі Рахунки до з’ясування достовірності наданих Користувачем персональних даних.
3.4. Організатор має право відмовити у видачі картки Користувача, вилучити чи припинити дію карток Користувача, тимчасово заблокувати використання знижок по Картці Користувача за таких обставин:
а) використання чи спроба використання карток Користувача у спосіб, який не відповідає умовам Програми та Правилам;
б) будь-яка обґрунтована підозра у зловживаннях Користувача щодо його участі у Програмі;
в) відкликання фізичною особою своєї згоди на обробку її персональних даних;
г) надання фізичною особою недостовірних та/або неточних персональних даних чи інших відомостей, що вказані в Анкеті;
д) встановлення факту неактуальності персональних даних чи інших відомостей, що вказані в Анкеті;
є) нездійснення оплати Користувачем будь-яких придбань (замовлень) у Точці продажу.
Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті таких дій.
3.5. Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати, обробляти дані Користувачів Програми та використовувати їх у рамках Програми та цих Правил.
3.6. Організатор періодично інформуватиме Користувача про його можливості та Винагороди, проте не несе відповідальності за те, що таке повідомлення не було доставлене, якщо це сталося внаслідок незалежних від Організатора обставин.
3.7. Нарахування Балів згідно з цими Правилами, відповідно до правил (умов) акцій (пропозицій) рамках Програми здійснює Організатор.

3.8.Організатор не несе відповідальності за відсутність певних або всіх видів пального, на будь-якому з АЗК мережі БРСМ-НАФТА, в момент звернення Користувача за його отриманням. При придбанні пального через мобільний додаток Користувач зобов’язується переконатись в наявності обраного виду пального на відповідному АЗК мережі БРСМ-НАФТА. (Рекомендуємо придбавати пальне безпосередньо при прибутті на відповідний АЗК мережі БРСМ-НАФТА).

3.9. Організатор має право пропонувати Користувачу знижку (частину знижки) для розрахунку за пальне і товари на АЗК БРСМ-НАФТА, отриману Користувачем згідно нарахованих балів, передати Користувачем в якості благодійної допомоги на користь збройних сил України. Така пропозиція розміщується в Мобільному додатку під назвою «Підтримка ЗСУ». Користувач самостійно вирішує, чи приєднуватись йому до вказаної пропозиції та яким чином розпорядитись отриманою від Організатора знижкою для розрахунку за пальне і товари на АЗК БРСМ-НАФТА. Про деталі та порядок надання благодійної допомоги Користувач може дізнатись за посиланням https://brsm-nafta.com/pravyla-trubota-pro.

4. ОПЛАТА ПАЛЬНОГО ЗА ДОПОМОГОЮ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ

4.1. Розміщені в Мобільному додатку види пального з поточними цінами на нього є запрошенням укласти договір купівлі- продажу.
4.2. Користувач, на власний розсуд, з переліку пального, відображеного у відповідному розділі Мобільного додатку, шляхом натискання на відповідне посилання обирає вид пального, який необхідно замовити.
4.3. Замовлення можна оплатити виключно безготівковим розрахунком.
4.3.1. Безготівковий розрахунок можна виконати в режимі онлайн, скориставшись спеціальною формою оплати.
4.3.2. Щоб оплатити обране пальне Користувачу необхідно увійти в «Моє пальне» та ввести дані платіжної картки.
Для цього необхідно заповнити всі обов’язкові поля (номер картки, термін дії, CVV код). Користувачу надсилається смс-повідомлення з кодом підтвердження від банку на той номер телефону, який був вказаний під час отримання платіжної картки. Повідомлення може надійти у мобільний додаток банку. Код з смс-повідомлення (6 цифр) потрібно ввести і після цього натиснути «Підтвердити».
4.4. Факт оформлення та оплати пального свідчить про те, що Користувач повністю ознайомився з товаром, який входить до Замовлення, його якісними характеристиками, порядком купівлі, ціною і формою оплати.
4.5. Оплачене через Мобільний додаток пальне зараховується в «Моє пальне» Користувача в літрах по видам пального і може бути використане в будь-який час в мережі АЗК БРСМ-НАФТА протягом строку дії оплачених літрів пального. Для використання пального Користувач повинен повідомити оператору АЗК БРСМ-НАФТА про вид оплати «Моє пальне». Перед початком заправки пальним з паливного гаманця Користувача списується кількість літрів, замовлених Користувачем для заправки та видається Користувачу фіскальний чек. При цьому, ціна пального в фіскальному чеці зазначається та, яка діє на відповідній АЗК «БРСМ НАФТА» в момент заправки, незалежно від того, яку ціну за пальне Користувач сплатив через Мобільний додаток “Програма лояльності «БРСМ PLUS».
4.6. Строк дії оплачених до 29.04.2022 р. літрів пального складає 3 (три) місяці з моменту їх оплати Користувачем. День оплати рахується як перший день строку їх дії. У разі не використання Користувачем оплачених літрів пального протягом означеного строку, Організатором здійснюється автоматичне списання пального з «Моє пальне» Користувача, шляхом його анулювання.
4.7. Строк дії оплачених з 30.04.2022 р. літрів пального складає 2 (два) дні з моменту їх оплати Користувачем. День оплати рахується як перший день строку їх дії. У разі не використання Користувачем оплачених літрів пального протягом означеного строку, Організатором здійснюється автоматичне списання пального з «Моє пальне» Користувача, шляхом його анулювання.
4.8. Бали при купівлі пального через систему «Моє пальне» не нараховуються.

5. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

5.1. Користувач зобов’язується самостійно приймати всі необхідні заходи щодо збереження конфіденційності, запобігання несанкціонованому використанню та захисту ідентифікаційних даних від несанкціонованого доступу з боку третіх осіб.
5.2. Організатор зобов’язується дотримуватися конфіденційності щодо особистих даних Користувача, а також іншої інформації про Користувача, яка стала відомою Розробнику у зв’язку з використанням Сервісу, за винятком випадків, передбачених діючим законодавством.
5.3. Надаючи свої персональні дані, Користувач надає згоду та дозвіл на використання, обробку та передачу своїх персональних даних в рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. No 2297-VI.
5.4. Метою збору персональних даних є підтримка подальшої комунікації з Користувачем та з метою досягнення цілей використання Мобільного додатку.
5.5. Надаючи свої персональні дані, Користувач дає свою згоду на отримання інформації (розсилок) від Організатора за допомогою електронної пошти або смс-повідомлень.
5.6. Користувач зобов’язується самостійно приймати всі необхідні заходи щодо збереження конфіденційності, запобігання несанкціонованому використанню та захисту ідентифікаційних даних від несанкціонованого доступу з боку третіх осіб.
5.7. Згода (дозвіл) на обробку персональних даних надається Організатору як володільцю персональних даних на невизначений строк, а саме на період (строк) дії Програми, Користувачем якої стає особа.
5.8. Категоріями персональних даних, які обробляються в процесі участі у Програмі, є прізвище, ім’я, вік (дата народження), стать, сімейний стан, номер мобільного телефону, інформація про автомобіль, що є в користуванні, та інші відомості про особу, що відображені в Анкеті чи надаються особою добровільно за її згодою.
5.9. Ненадання особою згоди на обробку її персональних даних на зазначених вище умовах чи відкликання особою наданої нею згоди унеможливлюють її реєстрацію та подальшу участь в Програмі, якщо інше не передбачено правилами (умовами) проведення окремих акцій (пропозицій) в рамках Програми.
5.10. Сторони усвідомлюють, що в результаті збою в роботі Мобільного додатку, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та будь-яких інших форс-мажорних обставин персональні дані Користувача можуть стати доступними й іншим особам.
Користувач розуміє і погоджується з тим, що не буде висувати претензії до Організатора у зв’язку з цим.
5.11. Не вважається порушенням зобов’язань розголошення інформації відповідно до вимог закону.
5.12. Користувач не має права використовувати Мобільний додаток для здійснення операцій, спрямованих на систематичне вилучення прибутку, приховування доходу чи іншого порушення вимог діючого законодавства України. Користувачу відомо про кримінальну та адміністративну відповідальність за здійснення підприємницької діяльності без реєстрації або з порушенням правил реєстрації, або з порушенням ліцензійних вимог та умов, а також за здійснення незаконних фінансових операцій, операцій спрямованих на легалізацію (стирання) доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансування тероризму.

6. ГАРАНТІЇ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. Для виконання цих Правил можуть залучатися треті особи. Користувач підтверджує, що зазначеним третім особам надаються такі ж права, як і Організатору прав на використання Програми.
6.2. Користувач гарантує, що не буде вчиняти будь-яких дій, спрямованих на заподіяння шкоди Організатору, операторам стільникового мобільного зв’язку, правовласникам або іншим особам.
6.3. Користувач несе повну особисту відповідальність за несанкціонований доступ третіх осіб до Мобільного додатку, встановленому на мобільний пристрій Користувача, в т.ч. до інформації, яка міститься в Мобільному додатку Користувача.
6.4. У разі втрати, видалення, пошкодження внесеної Користувачем в Мобільний додаток інформації в результаті дій/бездіяльності Користувача, всю відповідальність несе Користувач.
6.5. Користувач Мобільного додатку зобов’язується не виконувати дій, які можуть розглядатись як порушення законодавства України або норм міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних прав, а також будь яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Мобільного додатку.
6.6. Організатор гарантує схоронність і нерозповсюдження інформації, яка надається Користувачем про використанні Мобільного додатку.
6.7. Організатор здійснює управління, визначає склад її сервісів, структуру та зовнішній вигляд, дозволяє та обмежує доступ до сервісів Програми, здійснює інші права, які йому належать.
6.8. Організатор не гарантує абсолютну безперебійність або безпомилковість роботи Мобільного додатку і зобов’язується вживати заходи з метою недопущення цього і усунення проблем.
6.9. Організатор не несе відповідальності за затримки, переривання, втрати, що відбуваються через дефекти в будь-якому електронному або механічному обладнанні, що не належить Організатору, за проблеми при передачі даних або з’єднанні, які виникли не з вини Організатора, за якість каналів зв’язку загального користування, за допомогою яких здійснюється доступ до Мобільного додатку, а також у разі блокування доступу в результаті дій третіх осіб.

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом. Чинна редакція Правил використання Мобільного додатку «Програма лояльності «БРСМ PLUS» розташовується в https://brsm-nafta.com/pravila_brsm_plus .
7.2. Встановлення Додатку на мобільний пристрій Користувача є акцептом і підтвердженням згоди Користувача з умовами цих Правил.
7.3. Умови цієї Угоди є публічною офертою відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України. Розробник надає Користувачеві права доступу і використання Додатка на умовах цієї Угоди.
7.4. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організатором в односторонньому порядку, без будь-якого спеціального повідомлення про це Користувача. При цьому продовження використання Моібльного додатку після внесення змін та / або доповнень до цих Правил означає згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями.
7.5. Звернення, пропозиції і претензії користувачів до Організатора, пов’язані з функціонуванням Мобільного додатку, можуть бути направлені на адресу електронної пошти: [email protected].
7.6. Приймаючи умови цих Правил, Користувач підтверджує свою право- і дієздатність, підтверджує достовірність своїх персональних даних та приймає на себе всю відповідальність за їх точність, повноту і достовірність.
7.7. Користувач приймає на себе всі можливі ризики, в тому числі матеріальні, пов’язані з його діями по використанню Мобільного додатку.
7.8. Текст зазначених офіційних Правил є публічною офертою та публічним договором. Згідно із положеннями ст.ст. 633, 641 Цивільного кодексу України умови публічної оферти та публічного договору є однаковими для всіх Користувачів. У відповідності до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, реєстрація в Мобільному додатку та купівля пального через Мобільний додаток є акцептом даної оферти, що прирівнюється до укладення договору.

8. ВИДАЛЕННЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ (АККАУНТУ)

8.1. Користувач має право в будь-який момент в односторонньому порядку припинити користуватись Послугами, Мобільним додатком та видалити свій обліковий запис (аккаунт) Користувача з мобільного додатку.
8.2. Для видалення облікового запису (аккаунту) з Мобільного додатку Користувачу необхідно:
    1. Увійти в мобільний додаток під заданим обліковим записом.
    2. Перейти до розділу меню “Налаштування”.
    3. Натиснути на «Видалити аккаунт».
    4. Підтвердити видалення аккаунту, натиснувши кнопку «Видалити»
Після видалення облікового запису, його відновлення буде неможливим, дані анонімуються в автоматичному режимі.