2021-12-29

Турбота про час автовласників

Завантаженість доріг – гострий біль сучасної людини за кермом. До прикладу, у Києві автовласники простоюють у заторах в середньому 60 хвилин на день, тобто 15 днів на рік. А коли трапляється негода, то ці цифри вдвічі більші. Приблизно така ж статистика на міських трасах Харкова, Одеси, Львова та інших обласних центрів України. Тому, у заторах вони намагаються по-різному заповнити люфт вільного часу: хтось слухає новини, хтось розважається в Instagram, ще хтось просто байдикує. А дехто задається питанням: «Як з користю для себе використовувати години вимушеного байдикування за кермом або на АЗС, коли чекаєш поки затор «розсмокчеться»?

Національна мережа автозаправних комплексів БРСМ-Нафта, турбуючись про час автовласників, у партнерстві з міжнародною трейдинг-платформою Binomo, знайшли відповідь. Це можливість отримання додаткового доходу в салоні авто під час дорожнього затору. Для цього потрібні лише смартфон, Інтернет, додаток Binomo і бажання навчатися новому. Ви скажете: «Я не знаюсь на трейдингу»! Це не проблема, оскільки Binomo надає безліч можливостей для теоретичного та практичного навчання онлайн-торгівлі. Це і навчальний розділ на сайті Binomo.com, і добірка торгових стратегій, готових до застосування, і депозит $1000 на вашому демо-рахунку Binomo, які ви можете витратити, тренуючись заробляти на торгових угодах онлайн.

А якщо ви клієнт БРСМ-Нафта, то лише для вас, як завжди, є унікальна додаткова опція. Переходьте за посиланням «Затор – це кльово, коли є Binomo!», реєструйтесь та вводьте промокод BINOMOBRSM – і ваш перший реальний депозит буде подвоєно. Акція діє до 31 січня 2022 року, тож поспішайте скористатися нагодою посилити свої позиції як трейдера.

З БРСМ-Нафта та Binomo дорожні затори стають стимулом для автовласників спробувати заробити додатковий дохід, а вільний час у автівці летить швидко. Однак, пам’ятайте, що у трейдингу ваш капітал може наражатися на ризик, як, власне, і всюди у нашому динамічному світі.