2020-02-10

Нові, ще більші персональні знижки!

Команда БРСМ-Нафта вивчає побажання автовласників, щоб залишатися для них заправкою №1. Випереджаючи очікування клієнтів, ми удосконалюємо наші сервіси і програма лояльності PLUS не виключення. Адже це той інструмент, що дозволяє управляти економією на придбанні якісного пального, заощаджуючи гроші. В умовах постійного зростання цін на пальне в Україні, на думку наших клієнтів, така можливість є перевагою ТМ БРСМ-Нафта над іншими гравцями ринку.

З 1 січня починають діяти нові, більш вигідні, умови програми лояльності. Відтепер, постійно заправляючись на АЗК БРСМ-Нафта, ви можете збільшити свою персональну знижку до 2 гривень! Не зволікай, лови нові, ще більші персональні знижки тут і зараз!

Запрошуємо вас у світ реальної економії!

Згідно з умовами пропозиції зареєстрованим учасникам Програми лояльності PLUS (далі – ПЛ PLUS), які протягом Періоду дії пропозиції здійснили розрахунок за визначене придбане пальне з наявного на АЗК асортименту з використанням мобільного застосунку або пластикової картки ПЛ PLUS, надається миттєва знижка до 2 грн.

Акція діє тільки для власників карток програми лояльності БРСМ PLUS!