Переваги, завдяки яким нас обирають

Національну мережу АЗК «БРСМ-Нафта» щоденно обирають сотні тисяч автовласників. Секрет нашої популярності — у перевагах паливного ритейлу під ТМ «БРСМ-Нафта» та обслуговуванні клієнтів за європейськими стандартами.

Ціни на пальне

Стратегією розширення автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» є реінвестування прибутку у відкриття нових і модернізацію існуючих комплексів. Це дає «БРСМ-Нафта» можливість підтримувати ціни на всі різновиди пального на доступному для споживачів рівні.

Ми зацікавлені у збереженні лояльності кожного клієнта. Мобільний додаток PLUS для пристроїв на Android та iOS допомагає нашим клієнтам значно заощаджувати на пальному та покупках у маркетах при АЗК «БРСМ-Нафта». Програма лояльності ТМ «БРСМ-Нафта» — PLUS — дає змогу її учасникам отримувати реальні фіксовані знижки на пальне у грошовому еквіваленті.

Якість пального

Якість пального є запорукою репутації ТМ «БРСМ-Нафта». Ми ретельно перевіряємо  партнерів, що постачають нафтопродукти в наші резервуари для українського споживача.

Відповідність бензину, дизельного палива та LPG із заправок «БРСМ-Нафта» європейським стандартам свідчать дані лабораторних досліджень.

Менеджмент і технологи автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» систематично слідкують за змінами у світових стандартах пального. Вміст високотехнологічних присадок Innospec у фірмовому пальному від «БРСМ-Нафта» зменшує викиди шкідливих продуктів згорання в атмосферу й подовжують життєвий цикл елементів паливної системи.

Культура сервісу

Усі автозаправні комплекси під ТМ «БРСМ-Нафта» працюють за єдиними стандартами європейського зразку. Центром нашого бізнесу є клієнт, а його побажання і вимоги — рушійною силою розвитку.

Кожне звернення клієнта «БРСМ-Нафта» на гарячу лінію, електронну пошту, офіційну сторінку Facebook підлягає детальному вивченню, обговоренню та вирішенню в найкоротші терміни.

Інноваційність

Кожен клієнт «БРСМ-Нафта», заправляючись у нас, використовує інноваційні інструменти:

  • мобільний додаток PLUS, що надає можливість заощаджувати на покупках пального та супутніх товарів, а також планувати маршрути поїздок просто зі смартфона;
  • безконтактні розрахунки за допомогою Android PAY;
  • електричні зарядні станції для електромобілів.

Інноваційний брендинг пального — ще одна перевага ТМ «БРСМ-Нафта».

Відповідальність

Аналізуючи потреби суспільства, ми склали та виконуємо Програму корпоративної соціальної відповідальності «Здоров’я Нації. Інтелект Нації. Духовність Нації». Національна мережа АЗК під ТМ «БРСМ-Нафта» розвиває саме ті цінності, від яких залежить успіх України як держави.   

Цілодобовий зворотний зв’язок із клієнтами й наше уважне ставлення до думки кожного перетворює обслуговування на АЗК «БРСМ-Нафта» на відповідальний сервіс.