Відгуки

Однією з базових цінностей Національної мережі АЗК «БРСМ-Нафта» є наші клієнти: їх комфорт, безпека і настрій. Тому думка клієнтів для нас є джерелом натхнення на вдосконалення сервісної культури та модернізації технологій відпуску пального. Чекаємо на ваші зауваження, побажання та відгуки, щоб за вашої підтримки ставати ще кращими.

thanks

Дякуємо, Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором

Ваш відгук

Андрій Михайлович
2020-02-01
Колись на трасі під Херсоном моя фура зламалася. На ремонт пішла уся готівка, і мені довелося чекати день, поки з Києва підвезуть гроші на заправку. Тепер в дорозі з бензиновою карткою БРСМ почуваюся спокійно. Гроші на бензин є завжди, що б не сталося.
Олександр Степанович
2020-01-22
Почав використовувати паливний рахунок БРСМ, і більше не турбуюся про те, чи вистачить моїм водіям готівки на заправку. Раніше траплялося всяке: і крадіжки, і розтрата. А заправні талони часто втрачалися. Бензинові картки вберегли мене від зайвих витрат, а моїх співробітників – від спокус і втрат. Вважаю, що для юр осіб це оптимальний варіант!
Євгеній
2019-12-12
Використовую літрову схему вже пів року. Купую за оптовою ціною – виходить недорого. За цей час встиг оцінити її переваги. Купую пальне, нафту і бензин за фіксованою вартістю, не турбуюся про стрибки цін. Звичайно, можна було придбати БРСМ-Нафта талончики на бензин, але з ними більше клопоту. До того ж поповнити картку на бензин БРСМ навіть швидше, ніж дістати готівку з гаманця!