Кар’єра з нами

Ми переконані, що успіх Національної мережі АЗК «БРСМ-Нафта» складається з персональних досягнень на робочих місцях — керівників, офіс-менеджерів, касирів, пістолетників і водіїв. Тому політика управління персоналом автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» полягає в постійному та різноплановому розвитку наших співробітників.

Приєднуйся до нас

Наша мережа може бути як кар’єрним ліфтом, де надається можливість зростання на посаді, так і середовищем перекваліфікації, де кожен має змогу обирати професію та зону своєї відповідальності. Співробітники автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» можуть розпочати кар’єрне зростання з посади оператора або пістолетника, проявити себе й вирости до рівня директора АЗК чи перейти в офіс на нові вакансії. Таких прикладів у компанії дуже багато.

Переконайтеся в цьому самі! Запрошуємо бажаючих на роботу у дружний колектив Національної мережі АЗК «БРСМ-Нафта», який навчає, підтримує й надає можливість розвиватися, будуючи кар’єру в нашій компанії в Києві та інших населених пунктах України.