Історія

БРСМ-Нафта – торгова марка однієї з перших в пострадянській Україні мереж автозаправних комплексів, яку було створено у перший рік незалежності. Протягом 32 років географія мережі охопила усі населені пункти України та більшість міжміських автомобільних трас. Операційну діяльність здійснює ТОВ «Євро Смарт Пауер».

215 АЗК

У 2023 році компанія БРСМ-Нафта продемонструвала значний ріст у своїй діяльності. Одним з ключових досягнень було збільшення обсягів продажів EcoBlue, реагенту для нейтралізації вихлопних газів для дизельних двигунів. 

Компанія успішно встановила нові модулі у сучасному дизайні для продажу EcoBlue на всіх своїх АЗК, пропонуючи продукт у різних об'ємах. Ця ініціатива призвела до виробництва 4,4 млн літрів EcoBlue у 2023 році.


Крім того: 

 • Реконструювали 11 АЗК.

 • Побудували три АЗК (у місті Дідилів, Чернівцях та селі Іванків).

 • Відкрили після окупації 2 АЗК у Херсоні.

 • Відкрили нові пункти видачі посилок від Нової пошти та Meest Пошта. 

 • Обладнали 12 АЗК сонячними панелями, що зробило станції енергонезалежними. БРСМ-Нафта продовжила підтримувати оборонні сили України та заправляти авто критичної інфраструктури. Загалом безкоштовно виділено понад 882 тис. 192 літри пального на суму 37 402 187 грн. 

Фонд Благо БРСМ, започаткований власником ТМ «БРСМ» Андрієм Бібою наростив свої потужності.

За 2023 рік фонд продовжив ініціативу: «Передача знижки на ЗСУ». Протягом 2023 року клієнти перераховували свої знижки на підтримку військових, що істотно сприяло збору коштів на військове обладнання. Власник ТМ «БРСМ» усю зібрану суму подвоїв власним коштом. 

Зусиллями компанії було закупівлено та розподілено 700 комплектів зимового одягу для Збройних Сил України, а також 234 дрони-камікадзе. 

Крім цих ініціатив, БРСМ-Нафта зосередилася на підтримці стабільного постачання пального в мережі. Попри складні умови, ми забезпечили наявність усіх видів пального, включаючи преміальні варіанти, на своїх станціях без обмежень. Це було здійснено завдяки налагодженій логістиці та закупівлі палива високої якості на європейському ринку.

У 2023 році компанія, не лише зосередилася на своєму бізнес-зростанні, але й зробила значний внесок у боротьбу за Україну під час війни.

2023

217 АЗК

Кількість працівників 6400.
Національна мережа АЗК «БРСМ-Нафта» у списку найкращих роботодавців країни у сфері енергетики та ретейлу, згідно з рейтингом журналу Forbes та сайтом пошуку роботи Work.ua.
Дані оприлюднені на сайті: https://forbes.ua/ratings/50-naykrashchikh-robotodavtsiv-2022-13012022-3179
Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» першою в Україні реалізувала проект встановлення поштоматів “Нової Пошти” на своїх АЗК.
З 24 лютого 2022 р. «БРСМ-Нафта» виділила 607 тисяч пального для заправки транспорту ЗСУ, ДСНС, швидкої допомоги, поліції, ТРО, транспорту евакуйованих мешканців.
На час війни відділ зовнішньої реклами мережі АЗК «БРСМ-Нафта» переформатовано на цех з виробництва протитанкового оборонного та побутово-необхідного обладнання для потреб військових. Виготовляються спеціалізовані підземні «буржуйки з прозорим димом», мобільні кухонні плити для приготування їжі та плити для бронежилетів. Силами працівників налагоджено освітлення блок-постів, зроблено банери та навігаційні знаки. На заправках «БРСМ-Нафта» у Дніпрі, Сколе, Кам’янець-Подільський створено повноцінні комфортні хостели для прийому біженців.
Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» стала паливним партнером волонтерського штабу «Армії волонтерів» та Всеукраїнського проекту «Відлуння руйнації». Компанія надає допомогу притулкам для тварин, мешканцям міст, звільнених від російських окупантів, доставляючи продукти та будівельні матеріали.
У вересні 2022 «БРСМ-Нафта» відкрила власний благодійний фонд для допомоги ЗСУ. Мета благодійного фонду - «Допомогти знищити ворога в один клік». Діяльність Фонду спрямована на допомогу ЗСУ у придбанні спец. транспорту, обладнання, спорядження, медичних препаратів; облаштування місць дислокації.
Шляхом створення Фонду національна паливна мережа надала можливість своїм клієнтам (учасникам програми лояльності БРСМ Plus) безпосередньо долучитися до боротьби за незалежність України у війні з російським агресором. Знижки на пальне, які клієнти передають у Фонд, спрямовані на допомогу ЗСУ у придбанні спец. транспорту, обладнання, спорядження, медичних препаратів; облаштування місць дислокації.

2022

217 АЗК

Мережу “БРСМ-Нафта” нагороджено премією HR-бренд Україна 2021. Проєкт «Герої БРСМ», реалізований національною мережею АЗК у всіх регіонах України, отримав перемогу у номінації: «Підвищення іміджу професії».
Також «БРСМ-НАФТА» розробила новий сервіс продажу пального через мобільний додаток на платформах ANDROID І HUAWEI. Така можливість стала доступною завдяки інтеграції «паливного гаманця» у мобільний додаток БРСМ PLUS. Відвідувачі отримали змогу здійснювати такі звичні операції, як покупка пального в онлайн режимі та фіксувати ціну.
18 жовтня «БРСМ-НАФТА» в партнерстві з Mastercard розширюють в Україні можливості зняття готівки з банківських карток на касах АЗК. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки.
БРСМ-Нафта продовжує утримувати лідерські позиції серед найбільших українських імпортерів бензинів. Разом з тим, Інститут споживчих експертиз, із залученням авторитетних міжнародних компаній, провів дослідження якості пального в Києві та області, у результаті якого визначив, що співвідношення ціна-якість пального «БРСМ-Нафта» є оптимальними на ринку України.
У магазинах Good market, на шістьох АЗК, запустили повноцінні відділи молочної продукції TM Good milk.
Працюючи у напрямку покращення екології довкілля, для власників автомобілів з дизельними двигунами мережа АЗК «БРСМ-Нафта» запропонувала реагент, що нейтралізує шкідливі оксиди азоту – EcoBlue.
Мережа АЗК БРСМ-НАФТА продовжує програму підтримки опорних лікарень у боротьбі з пандемією COVID-19 та інвестувати у здоров’я нації. Мережа купує необхідні медикаменти для інституту пульмонології, підтримує пальним автомобілі невідкладної допомоги українських лікарень. За період пандемії лікарні отримали понад 83 тис. літрів пального та 20 600 одиниць засобів індивідуального захисту.

2021

204 АЗК

БРСМ-Нафта відкриває власну мережу супермаркетів при АЗК – «Good market». Це перший в Україні формат магазинів, який передбачає повний асортимент товарів для задоволення основних потреб покупців. У маркеті працює відділ кулінарії, в якому представлені страви української та європейської кухні. Також в «Good market» розроблено спеціальне меню, до якого входять комплексні сніданки та бізнес-ланчі.
У квітні компанія перша в Україні в партнерстві з Monobank запускає сервіс заправки авто в розстрочку. Програма “Заправляйся частинами” діє на всіх АЗК мережі БРСМ-Нафта. Відтак, клієнти АЗК можуть заправляти свій автомобіль відразу, а платити за пальне – упродовж наступних трьох місяців. Для заправки від клієнта не потрібно ніяких документів. Єдина умова – бути власником діючої картки від Monobank з необхідним лімітом.
Під торговельною маркою «БРСМ-Нафта» працює 203 АЗК.

2020

165 АЗК

Мережа автозаправних комплексів ТМ "БРСМ-Нафта" презентувала новий концепт сучасного міського АЗК.
Новий концепт в першу чергу проектувався з точки зору багатофункціонального оазису при дорозі: тут призначають зустрічі, купують необхідні товари в дорогу, користуються вбиральнею, перевіряють пошту використовуючи WiFi або навіть працюють. Заправна станція в сьогоднішніх реаліях перетворилася з утилітарної станції для заправки бензином в суспільний простір де можна задовольнити майже всі потреби.
Станом на липень 2019 року під торговою маркою "БРСМ-Нафта" працює 154 автозаправні комплекси.

2019

144 АЗК

Станом на 2018 рік під торговою маркою "БРСМ-Нафта" працює 144 автозаправних комплекси.

2018

183 АЗК

Мережа складається вже із 183 АЗК, у 162 з них діяли магазини із продажу супутніх товарів широкого вжитку. За цими показниками мережа завершує п’ятірку лідерів вітчизняного ринку роздрібного продажу автомобільного пального.

2017

140 АЗК

Під торговельною маркою «БРСМ-Нафта» працювало 140 АЗК.

2014

76 АЗК

Успіх бренду відзначився у «Списку-200» найбільших компаній (версія Forbes), паливна мережа "БРСМ-Нафта" зайняла 98-му позицію. Це стало поштовхом до того, що засновник та ідеолог торговельної марки розробив та впровадив єдиний корпоративний стиль, згідно з яким почали оформлювати всі об’єкти мережі

2012

41 АЗК

Розпочали роботу ще сім АЗК "БРСМ-Нафта" на Харківщині та три — на Полтавщині. Крім того, при АЗК відкриваються міні-маркети.

2011

34 АЗК

Працювало вже 34 АЗК бренду «БРСМ-Нафта».

2010

20 АЗК

До мережі "БРСМ-Нафта" входило понад 20 АЗК.

2000

Засновано автозаправну мережу «БРСМ-Нафта». Власник БРСМ київський підприємець Андрій Біба і його команда застосовували до бізнес-розвитку два головні підходи: розширювали географію ринку, а також реінвестували 100% доходу у покращення сервісу і стандартів обслуговування клієнтів. Це забезпечило швидкі темпи розвитку торговельної марки, значно збільшивши кількість клієнтів.

1992