Місія та цінності

БРСМ-Нафта є національною мережею автозаправних комплексів, що представлені у кожній області України уздовж доріг населених пунктів та міжміських автошляхів.

Місія БРСМ-Нафта

Безперервно задовольняти потреби автовласників у якісному пальному за дружніми цінами, сприяти гарному настрою і самопочуттю водіїв в дорозі та завжди бути на крок попереду конкурентів заради високої оцінки клієнтів. Використовуючи новаторський підхід до розвитку та щодня враховуючи клієнтський досвід, ми створюємо бездоганний сервіс на кожному автозаправному комплексі. Якість пального, що ми реалізуємо, відповідає всім державним стандартам України та систематично перевіряється як внутрішніми службами мережі БРСМ-Нафта, так і незалежними експертними установами. Ми живемо і працюємо згідно з корпоративними цінностями, що допомагає нам залишатися стабільними та збалансованими, зберігаючи лідерство і нарощуючи визнання автовласників. Ми переконані, що така послідовність є запорукою виконання місії нашої справи на паливному ринку України.

Цінності БРСМ-Нафта

Клієнт

Клієнт – персона №1 в автозаправній мережі БРСМ-Нафта. Саме його побажання і критика формують стратегію нашого розвитку. Настрій клієнта і «здоров’я» його автомобілю після відвідування наших АЗК – головні турботи нашого персоналу і менеджменту.

Команда

Це фахівці, які зустрічають, обслуговують і проводжають нашого клієнта на автозаправному комплексі. Також, це професіонали, що розробляють і контролюють дотримання високих стандартів обслуговування. Ми постійно інвестуємо у розвиток нашого персоналу, щоб кожний наш співробітник хотів і вмів бути щирим другом нашого клієнта на автозаправному. комплексі

Сталий розвиток

Безболісне співжиття всіх учасників суспільного розвитку – ознака людського щастя. Тому, автозаправна мережа БРСМ-Нафта як соціально відповідальний бізнес прагне долучатися до розв'язання наболілих соціальних проблем в Україні і регіонах.

Інноваційність

Йти в ногу з часом, щоб максимально відповідати очікуванням клієнтів. Для цього ми вивчаємо європейський досвід інноваційного розвитку торгівлі пальним та обслуговування і впроваджуємо новітні технології, що підвищують комфорт наших клієнтів на АЗК.