Історія

БРСМ-Нафта – торгова марка однієї з перших в пострадянській Україні мереж автозаправних комплексів, яку було створено у перший рік незалежності. Протягом 28 років географія мережі охопила усі населені пункти України та більшість міжміських автомобільних трас.

204 АЗК

БРСМ-Нафта відкриває власну мережу супермаркетів при АЗК – «Good market». Це перший в Україні формат магазинів, який передбачає повний асортимент товарів для задоволення основних потреб покупців. У маркеті працює відділ кулінарії, в якому представлені страви української та європейської кухні. Також в «Good market» розроблено спеціальне меню, до якого входять комплексні сніданки та бізнес-ланчі.
У квітні компанія перша в Україні в партнерстві з Monobank запускає сервіс заправки авто в розстрочку. Програма “Заправляйся частинами” діє на всіх АЗК мережі БРСМ-Нафта. Відтак, клієнти АЗК можуть заправляти свій автомобіль відразу, а платити за пальне – упродовж наступних трьох місяців. Для заправки від клієнта не потрібно ніяких документів. Єдина умова – бути власником діючої картки від Monobank з необхідним лімітом.
Під торговельною маркою «БРСМ-Нафта» працює 203 АЗК.

2020

165 АЗК

Мережа автозаправних комплексів ТМ "БРСМ-Нафта" презентувала новий концепт сучасного міського АЗК.
Новий концепт в першу чергу проектувався з точки зору багатофункціонального оазису при дорозі: тут призначають зустрічі, купують необхідні товари в дорогу, користуються вбиральнею, перевіряють пошту використовуючи WiFi або навіть працюють. Заправна станція в сьогоднішніх реаліях перетворилася з утилітарної станції для заправки бензином в суспільний простір де можна задовольнити майже всі потреби.
Станом на липень 2019 року під торговою маркою "БРСМ-Нафта" працює 154 автозаправні комплекси.

2019

144 АЗК

Станом на 2018 рік під торговою маркою "БРСМ-Нафта" працює 144 автозаправних комплекси.

2018

183 АЗК

Мережа складається вже із 183 АЗК, у 162 з них діяли магазини із продажу супутніх товарів широкого вжитку. За цими показниками мережа завершує п’ятірку лідерів вітчизняного ринку роздрібного продажу автомобільного пального.

2017

140 АЗК

Під торговельною маркою «БРСМ-Нафта» працювало 140 АЗК.

2014

76 АЗК

Успіх бренду відзначився у «Списку-200» найбільших компаній (версія Forbes), паливна мережа "БРСМ-Нафта" зайняла 98-му позицію. Це стало поштовхом до того, що засновник та ідеолог торговельної марки розробив та впровадив єдиний корпоративний стиль, згідно з яким почали оформлювати всі об’єкти мережі

2012

41 АЗК

Розпочали роботу ще сім АЗК "БРСМ-Нафта" на Харківщині та три — на Полтавщині. Крім того, при АЗК відкриваються міні-маркети.

2011

34 АЗК

Працювало вже 34 АЗК бренду «БРСМ-Нафта».

2010

20 АЗК

До мережі "БРСМ-Нафта" входило понад 20 АЗК.

2000

Засновано автозаправну мережу «БРСМ-Нафта». Власник БРСМ київський підприємець Андрій Біба і його команда застосовували до бізнес-розвитку два головні підходи: розширювали географію ринку, а також реінвестували 100% доходу у покращення сервісу і стандартів обслуговування клієнтів. Це забезпечило швидкі темпи розвитку торговельної марки, значно збільшивши кількість клієнтів.

1992