2021-02-02 БРСМ-Нафта придбала необхідні медикаменти для інституту пульмонології

БРСМ-Нафта придбала необхідні медикаменти для інституту пульмонології

Мережа АЗК БРСМ-НАФТА продовжує програму підтримки опорних лікарень у боротьбі з пандемією COVID-19 та інвестувати у здоров’я нації.

Днями представники мережі АЗК передали до Національного інституту фтизіатрії і пульмонології медикаменти на суму майже 300 тисяч гривень для лікування хворих на COVID-19.

«Сьогодні ліки, медичне обладнання, засоби індивідуального захисту є особливо дефіцитним товаром у всьому світі. Завдяки підтримці з боку бізнесу лікарні вчасно отримують все необхідне, а лікарі рятують тисячі життів. Дякуємо БРСМ-НАФТА за турботу про людей», – Олександр Терешкович, хірург Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України.

Окрім того, БРСМ-НАФТА продовжує підтримувати пальним автомобілі невідкладної допомоги українських лікарень. За період пандемії лікарні отримали понад 83 тис. літрів пального та 20 600 одиниць засобів індивідуального захисту.

«БРСМ-НАФТА не залишається осторонь і продовжує допомагати у боротьбі із пандемією та у подоланні її наслідків. Відповідно до наших цінностей, ми прагнемо захистити своїх працівників, клієнтів і підтримати країну», -Андрій Біба, власник бренду БРСМ-НАФТА.