2021-08-21 Ближче до клієнта: топ-менеджери мережі АЗК «БРСМ-НАФТА» зайняли робочі місця операторів

Ближче до клієнта: топ-менеджери мережі АЗК «БРСМ-НАФТА» зайняли робочі місця операторів

Національна мережа автозаправних комплексів «БРСМ-НАФТА» традиційно влаштувала «День спілкування з клієнтами», упродовж якого півсотні співробітників керівного складу по всій Україні стали операторами та касирами, аби віч-на-віч поспілкуватися з клієнтами та дізнатися про їхні потреби.

«Сьогодні разом з лінійним персоналом ми заправляємо автомобілі, миємо скло, заливаємо склоомивач, працюємо на касі, готуємо ароматну каву, смачні хот-доги, бургери та піцу. Головна мета акції – це спілкування з клієнтами, отримання від них зворотного зв’язку, щоб ми могли змінюватися і покращувати наші сервіси. Друга, не менш важлива ціль, – показати нашому лінійному персоналу, що ми одна велика команда БРСМ-Нафта, яка працює пліч-о-пліч: від ТОП-менеджера до заправника та касира.

Для нас цей важливий формат допомагає як приймати стратегічні рішення, так і відчувати тонкощі роботи на АЗК. Це відрізняє БРСМ-Нафта від конкурентів, дозволяє чути “голос” наших клієнтів і розуміти, як це працювати на місцях», – коментує Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу мережі АЗК «БРСМ-НАФТА».

Керівники також консультували клієнтів щодо товарів у магазинах Good Market, асортиментний ряд яких налічує близько 5000 одиниць. Особливу увагу звернули на проект «власний імпорт», в рамках якого БРСМ імпортує в Україну на власні АЗК вина з Італії, Франції та Іспанії, що дає можливість запропонувати споживачу найкращу ціну на цю продукцію.

«Працівники БРСМ-НАФТА усіх рівнів орієнтуються на ефективність виконання робіт та відмінне знання продуктів – як палива, так і товарів, які ми пропонуємо. Якість і своєчасність – основні складові репутації всієї мережі. Щоб клієнт максимально продуктивно витрачав свій час, ми об’єднали в одній локації супермаркет, кафе та заправку. Цей проект дозволяє зануритися в епіцентр повсякденної робочої атмосфери, зрозуміти і відчути потреби наших клієнтів і максимально їх задовольнити», – зазначив Василь Бікус, операційний директор мережі АЗК «БРСМ-НАФТА».

«День спілкування з клієнтами» продовжує розширювати географію покриття та кількість залучених представників мережі. Дякуємо лінійному персоналу на «передовій», який разом з нами реалізує нові ідеї і проекти, а також самовіддано і ефективно працює, аби кожен гість повертався до нас ще раз.

Довідково: на ринку роздрібних нафтопродуктів України «БРСМ-НАФТА» працює з 1992 року. Щодня послугами АЗК користуються понад 200 000 автомобілістів по всій Україні. На сьогоднішній день мережа налічує 210 автозаправних комплексів по всій Україні. «БРСМ-НАФТА» пропонує автомобілістам України якісне паливо. У червні 2021 року Союз споживачів України із залученням авторитетних міжнародних компаній провів масштабне дослідження якості пального в семи національних мережах АЗК, враховуючи БРСМ-НАФТА. Зразки дизельного пального і бензину марки «А-95» брали фахівці компанії SGS – світового лідера у сфері інспекційних послуг. За результатами аналізу українського підрозділу Bureau Veritas, члена Міжнародної федерації незалежних інспекційних агентств (IFIA) – лабораторія «Інспекторат Україна», пальне бренду БРСМ-НАФТА відповідає всім міжнародним стандартам якості.