2019-10-05 БРСМ-Нафта і Harley-Davidson® Kyiv відсвяткували закриття байкерського сезону в стилі Pocker Run

БРСМ-Нафта і Harley-Davidson® Kyiv відсвяткували закриття байкерського сезону в стилі Pocker Run

БРСМ-Нафта спільно з офіційним дилером легендарного бренду Harley-Davidson Kyiv і клубом власників однойменних мотоциклів HOG Kyiv Chapter Ukraine ось вже шостий рік підтримує довгоочікуване свято всіх українських мотолюбителів і шанувальників байкерського стилю життя.

5 жовтня, 5 локацій, 5 карт, сотні байкерів з 5 країн, 500 літрів високоякісного бензину, тисяча міцних коктейлів і один головний приз. Є настільки грандіозні події, які не тільки привертають загальну увагу, але й не залишають байдужими навіть тих, кого вони на перший погляд ніби і не стосуються. Хоча, як може не стосуватися людини … його мрія? Мрія про драйв, порив, азарт і незалежність, які малює уява при перших же акордах гуркотливого реву «харлеївського» двигуна.

Втіленням цієї мрії й стало традиційне свято з нагоди закриття байкерського сезону 2019. Захід традиційно влаштували давні партнери – Національна мережа АЗК БРСМ-Нафта та Harley-Davidson Kyiv, за підтримки бренду Nemiroff.

Щорічне закриття мотосезону – не просто гарна традиція, а обов’язкова частина байкерської життя. Саме під час таких заходів у колі друзів, однодумців і одноклубників підводяться підсумки року, аналізуються спільні поїздки, обговорюються новинки і апгрейди техніки плюс плануються майбутні вояжі і пригоди. Шостий рік поспіль закриття проходить при незмінних аншлагах і справедливо вважається найбільш видовищною подією осені. І не дарма! Добре партнерство клубу власників «залізних коней» Harley-Davidson і команди БРСМ-Нафта заклало фундамент міцної дружби і яскравих розваг.

5 жовтня яскрава, колоритна колона з майже трьома сотнями учасників під прапорами торгової марки БРСМ-Нафта і Harley-Davidson урочисто проїхала вулицями Києва. До вітчизняних байкерів приєдналися гості з інших країн – в колоні раз-поз-раз виднілися «харлеї» з реєстраційними номерами Литви, Латвії, Білорусі та Молдови. Але, не дивлячись на мовні відмінності, всі вони розуміли один одного з півслова, адже у всіх шанувальників Harley-Davidson спільні цінності.

Святкування почалося об 11:00 в самому центрі столиці, у розважального комплексу Arena Entertainment. Мотоциклетне шоу тепло вітали глядачі – нікого з них не залишила байдужою потужна «пісня» моторів, яка символізувала тягу до свободи, пригод, відкриттів і нових вражень.

Цього року родзинкою свята став надзвичайно азартний квест в форматі POKER RUN. Гра проходила з 28 вересня по 4 жовтня відразу на п’яти столичних автозаправних комплексах БРСМ-Нафта. Переможці квесту, які першими зібрали найсильнішу покерну комбінацію карт, захованих на АЗК, отримали 10 запрошень на святкову байкерську вечірку.

На вечірці, яка відбулася в ту ж суботу в Beer House (РК Arena Entertainment, г. Киев, ул. Басейна, 2 А), гостей і байкерів чекали не менш азартні та гарячі розваги. Там були і запальна рок-музика, і конкурси для сильних духом, і, звичайно ж, безліч цінних призів. Національна мережа АЗК БРСМ-Нафта презентувала байкерам 500 л бензину, крім того переможці конкурсів отримали сотню чудових подарунків. Harley-Davidson Kyiv так само підготував спеціальний приз – сертифікат на 20 000 гривень – переможцеві, який зібрав найсильнішу покерну комбінацію під час проведення квесту POKER RUN.

Справжньою несподіванкою байкерської вечірки стало те, що абсолютно всі переможці розіграшів відмовилися від своїх призів на користь Української армії і всі 500 літрів палива плюс грошові кошти будуть відправлені нашим солдатам на передову.

Власник мережі БРСМ-Нафта Андрій Біба підкреслив своє особливе ставлення до багаторічної традиції, що склалася у компанії і брендів Harley-Davidson і Nemiroff: «Ми дуже цінуємо дух свободи і незалежності, властивий байкерському руху, тому щороку із задоволенням беремо участь у такому грандіозному заході, як закриття мотосезону. БРСМ-Нафта поважає драйвовість в житті і в бізнесі, і ми раді будувати партнерські відносини з такими мужніми брендами, як Harley-Davidson і Nemiroff. Нехай ця енергія – байкерський драйв – надихає всіх на нові звершення».

Довідка про ТМ БРСМ-Нафта:

Мережа автозаправних комплексів БРСМ-Нафта була заснована у 1992 році. Сьогодні вона нараховує 159 сучасних АЗК, розташованих по всій Україні. Засновником і власником ТМ БРСМ-Нафта є український підприємець Андрій Біба.