2021-03-12 Офіційна позиція БРСМ-Нафта щодо поширення дезінформації

Офіційна позиція БРСМ-Нафта щодо поширення дезінформації

18 березня представники руху «Національний спротив» вчинили ряд вандальних дій проти однієї із АЗК БРСМ-НАФТА, звинувачуючи мережу у причетності до фінансування партії підозрюваного у держзраді Анатолія Шарія.

https://www.unian.ua/m/society/shariy-nacionalisti-navidalisya-u-merezhu-azs-yaka-finansuye-partiyu-shariya-foto-video-novini-ukrajini-11357665.html

19 березня проплачені активісти провели мітинг під стінами офісу БРСМ-НАФТА, з метою блокування діяльності та розповсюдження неправдивої інформації серед українців про мережу АЗК.

Замовний характер даних акцій проти БРСМ-НАФТА, підтверджується ще й підвищеною увагою до БРСМ-НАФТА з боку ЗМІ та псевдо-активістів у порівнянні із самим Шарієм та його партією.

Згідно інсайдерської інформації за організацією атаки стоїть Юрій Кучабський, один з керівників мережі Окко.

За кілька днів до прецеденту БРСМ-НАФТА офіційно заявила, що немає жодного відношення до Анатолія Шарія та будь-якої пов’язаної з ним діяльності, у тому числі і до фінансування політичної партії «Партія Шарія». Будь-які аргументовані докази відсутні.

У листопаді 2020 року до Голосіївського районного суду міста Києва подано позов до першоджерела поширення такої інформації, зокрема до Бігуса Д. С. та інших журналістів BIHUS INFO про спростування недостовірної інформації та захист ділової репутації.

На даний час рішення у справі не винесене, спір знаходиться у процесі розгляду, тому закликаємо припинити поширювати недостовірну інформацію та будь-які напади на АЗК, що несе репутаційні та матеріальну збитки для мережі, до винесення рішення суду у даній справі.

Шановні українці, просимо не піддаватися провокаціям, зважено оцінювати ситуацію, оперувати виключно перевіреними фактами!