2021-04-30 Новий рівень відкритості: “БРСМ-Нафта” пропонує своїм клієнтам перевіряти справжність чеків

Новий рівень відкритості: “БРСМ-Нафта” пропонує своїм клієнтам перевіряти справжність чеків

Мережа АЗС «БРСМ-Нафта» ввела нові чеки, щоб кожен клієнт міг переконатися в тому, що компанія працює чесно і сплачує податки в повному обсязі. Про це у Facebook повідомив топ-менеджер «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук.
Нагадаємо, останні тижні «БРСМ-Нафта» піддається чорної піар-кампанії в ЗМІ та соціальних медіа. Як повідомляють в компанії, мета атаки – змусити мережу підвищити ціни на паливо.

«Оскільки опоненти закидають «БРСМ-Нафта» нібито відпуск «лівих» чеків, ми рішуче і публічно спростовуємо ці звинувачення. Щоб довести всім, що наша мережа працює чесно і сумлінно платить податки, від сьогодні ми почали видавати чеки з QR-кодом », – написав Олександр Мельничук.

Такі чеки видаються на всіх автозаправних комплексах «БРСМ-Нафта» кожного клієнта після будь-якої транзакції. Відсканувавши код, можна перевірити, чи є чек у базі Державної податкової служби. «У нас немає жодного «лівого» чеку, у чому нас звинувачують деякі недобросовісні псевдо-експерти», – написав Мельничук.

Він закликав главу податкового комітету ВРУ Данила Гетьманцева, керівників фіскальної і податкової служб Вадима Мельника і Олексія Любченка не піддаватися провокаціям псевдо-експертів і не ретранслювати неправдиву інформацію. «Це шкодить вашій персональної репутації, а також репутації соціально-відповідального бізнесу», – додав Олександр Мельничук.