2021-09-14 Гонщик Іван Зубчук виступив в Одесі на всеукраїнському дрифті у колаборації з БРСМ

Гонщик Іван Зубчук виступив в Одесі на всеукраїнському дрифті у колаборації з БРСМ

Сотні глядачів, стерта гума і дим з під коліс: 11-12 вересня на занедбаній ділянці траси біля селища Сухий Лиман пройшли Національні змагання зі спортивного дрифту Bitlook Pro-Am Drift 2021.
Кваліфікаційні старти розпочалися опівдні – 53 учасники протягом двох з половиною годин з’ясовували, хто потрапить в ТОП-32, аби, зрештою, в парних заїздах за олімпійською системою виявити переможця.
Іван Зубчук, відомий, професійний дрифтер вразив глядачів сміливими віражами, запеклою гонкою та неповторною технікою керування.
«Дрифт – це свого роду гра. Важко спрогнозувати результат, адже він складається з багатьох факторів: погоди, траси, технічного стану авто і психологічного настрою водія. Я і моя команада Huragan має непоганий досвід у дрифті, багато перемог і трофеїв, цього разу просто не все склалося, як ми хотіли. Вдячний «БРСМ-НАФТА», що підтримує авто спорт, дає впевненість, що він буде розвиватися в Україні так само швидко, як розвивається їхня мережа АЗК», – відзначив Іван Зубчук.
Дрифт Bitlook Pro-Am Drift 2021 запам’ятався гостям ефектними хостес, смачним фаст-фудом і яскравими локаціями гонщиків, які вони цікаво і зі смаком облаштовували.
Фінальні заїзди відбувалися вже в темряві. Уесь п’єдестал посіли одесити, переможцем став Андрій Агєєв, другим судді визнали Юрія Малиновського, а третім призером виявився В’ячеслав Рябінін.