2021-11-02 Новий зимовий дизель БРСМ витримує до -28 градусів

Новий зимовий дизель БРСМ витримує до -28 градусів

Придбати дизельне пальне взимку, за лояльною ціною на будь-якому АЗК у мережі БРСМ Нафта – найкраще рішення для автомобілістів, які піклуються про свого чотирьохколісного друга.

Цієї осені з турботою про вас та ваше авто, представляємо високоякісний зимовий дизель марки F, виробництва Мозирського нафтопереробного заводу (Білорусь), що забезпечує ефективну роботу двигуна при температурі до -28 градусів.

Згідно технічного паспорту, що знаходиться на кожному АЗК БРСМ по Україні, зимовий дизель PLUS має преміальні характеристики, а саме: цетановий індекс фактично становить 51 при нормі 49 для звичайного пального, що гарантує безпечну експлуатацію двигуна при низьких температурах; ключовий показник якості дизелю – вміст сірки – 5,2 мг/кг, що забезпечує безперебійну роботу паливної апаратури двигуна та високу зносостійкість деталей; температура спалаху у закритому тиглі – 61С.

За більшістю показників білоруський дизель PLUS – значно перевищує вимоги європейських стандартів до цього виду пального. Завдяки своїм властивостям морозостійкості ваш автомобіль навіть при температурі повітря до -28С матиме легкий «холодний» старт, чудову маневреність і стабільну роботу двигуна.

Турбуйтеся про авто взимку разом з мережею АЗК «БРСМ-Нафта» – заправляйтеся зимовим дизелем найвищої якості.