2019-12-03 Команда «БРСМ-Нафта» докладає зусиль, щоб завжди залишатися кращими для своїх клієнтів.

Команда «БРСМ-Нафта» докладає зусиль, щоб завжди залишатися кращими для своїх клієнтів.

Задля того, щоб бути успішними, ефективними, професійно перемагати та завжди опинятися на крок попереду конкурентів, команда менеджерів Торгового департаменту «БРСМ-Нафта» пройшла 4-х модульне навчання за авторською програмою Євгена Теплякова. Досвідченого бізнес-тренера, акредитованого в Міжнародній академії коучинга, який вже понад 8 років проводить навчання в різних країнах СНД.

Співробітники мережі та центрального офісу навчались принципам ефективного планування, розробляли критерії особистої та командної ефективності, розбирались з поняттям самомотивації та як справлятись з многозадачністю. Особливо цікаво було розпізнавати «пожирателів» робочого часу, вчитись їх нівелювати та відпрацьовувати інструменти боротьби з особистими негативними установками.

Команда виконувала проектні завдання, працювала в міні-групах, індивідуально та гуртом розбирала та аналізувала практичні кейси. Наступний крок – підготовка стратегії розвитку ритейлу на АЗК мережі «БРСМ-Нафта» на 2020 рік.

Довідка:

Мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» була заснована у 1992 році. Сьогодні, це 165 сучасних АЗК розташованих по всій території України. В компанії працює понад 3000 співробітників. В квітні 2019 року «БРСМ-Нафта» презентувала новий формат та дизайн своїх АЗК, який за версією експертного співтовариства «Тренди та ідеї розвитку АЗС» визнан найкращим серед українських автозаправних комплексів. Власниками «БРСМ-Нафта» є український підприємець Андрій Біба та його дружина Світлана Біба.