2020-07-07 Додаток БРСМ PLUS увійшов в ТОП-10 мобільних додатків України

Додаток БРСМ PLUS увійшов в ТОП-10 мобільних додатків України

Мобільний додаток БРСМ PLUS став одним із найпопулярніших мобільних застосунків серед українців під час карантину в Google Play.Аналіз додатків проводився інтернет-виданням Thepage за критеріями оптимізації бізнес-процесів, зручності сервісів та економічної вигоди.

«Максимально вивчаючи можливості та потреби наших клієнтів ми створили дійсно зручний інструмент заощадження коштів на покупку пального і товарів в мережі АЗК. Завдяки програмі лояльності БРСМ PLUS клієнти АЗК «БРСМ-Нафта» користуються реальними фіксованими знижками на пальне. Висока якість товарів і послуг за оптимальними цінами», коментує Олександр Мельничук, директор департаменту стратегічного маркетингу та інновацій.

Перевагою додатку є і те, що вже з моменту реєстрації клієнт отримує миттєву знижку від 40 копійок на кожному літрі пального.

Разом з іншими миттєвими привілеями знижка на літрі може становити 80 коп. Крім того, користувачам додатком надаються знижки до 5% на товари міні-маркетів на АЗК (окрім акцизних товарів).
Більше про БРСМ PLUS дізнавайтеся тут.