2022-12-01

Українські захисники подякували клієнтам «БРСМ-Нафта» за зимову форму.

312402 гривень зібрав благодійний фонд «БРСМ», щоб передати частину коштів на теплий спецодяг для військових добровольчого українського корпус «Правий сектор».

«Правий сектор» нараховує 7 батальйонів – це 1200 військових. Наша, 13-та сотня, дислокується у м.Київ. Ми безпосередньо приймали участь в обороні Києва і області: Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Співпрацюємо з національною поліцією і нацгвардією. Наш одяг демосезонний і не пристосований до бойових дій під час холодів. Але тепер питання вирішено. Дякую «БРСМ-Нафта» за крок на зустріч військовим. Для нас справді вагома підтримка», – військовий з позивним Дргу Ягуар.

Це вже втретє мережа АЗК «БРСМ-Нафта» передає зимову форму для бійців Збройних сил України, завдяки донатам своіх клієнтів.

«Сьогодні ми одягли ще двадцять двох хлопців у якісний одяг, аби вони могли комфортно себе почувати на службі взимку. Наш фонд продовжує збирати кошти і ми вже замовили наступні комплекти. Хочу подякувати усім, хто долучається до підтримки українських військових. Ви робите благородну справу, долучаючись до спільної перемоги», – Олександр Мельничук, директор зі стратегічно розвитку мережі АЗК «БРСМ-Нафта».